Важливо

На дорогах Кіровоградщини влаштовують сміттєзвалища та регулярно викрадають дорожні знаки

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
Ілюстрація tsn.ua

Служба автомобільних доріг перевірила стан доріг та узбіч на Кіровоградщині. У результаті перевірок виявлено значну кількість порушень: відсутність дорожніх знаків, сигнальних стовпчиків, бар’єрного огородження. Часто ці елементи зникають у результаті крадіжок.

Усі виявлені недоліки зафіксували у актах обстеження, розробили план та почали вживати заходи щодо їх ліквідації, в першу чергу на дорогах державного значення, адже саме там найбільша інтенсивність руху транспорту.

Крім того, комісія перевіряла готовність виробничих підрозділів до утримання доріг у зимовий період – технічний стан снігоприбиральної техніки та навантажувачів, наявність необхідного запасу паливно-мастильних матеріалів, піщано-соляних сумішей та знаків дорожнього утримання.

“У результаті перевірки члени комісії виявили по дорогах державного значення з індексами «М», «Н», «Р» нестачу 263 дорожніх знаків, 258 сигнальних стовпчиків та 3,94 км бар’єрного огородження, які регулярно зникають в результаті крадіжок. Крім того, комісія виявила 305 квадратних метрів несанкціонованих сміттєзвалищ та 126 неорганізованих з’їздів. По мірі можливості виявлені порушення та недоліки виправляються”, – йдеться в повідомленні прес-служби САД у Кіровоградській області.

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області нагадує учасникам руху, що ваша безпека, в першу чергу, у ваших руках. Відновлення розкрадених знаків та бар’єрного огородження, сміттєзвалища та розбиті автопавільйони – це додаткові витрати грошей, які можна було б витратити на ремонт дорожнього покриття.
Пам’ятайте, порядок починається з нас самих, тож давайте не смітити і берегти не тільки екологію, а й державне майно.

Нагадаємо, щороку Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області з метою визначення стану експлуатаційного утримання автодоріг загального користування та підготовки їх до експлуатації  в зимовий період проводить комісійний огляд. Протягом жовтня комісія у складі представників Служби, Облавтодору, підрозділу Національної поліції, Укрзалізниці (по залізничних переїздах) та представників комунальних організацій (по вулицях населених пунктів, якими проходять дороги загального користування) перевірили та зафіксували наявність деформацій у вигляді ямковості, осідань, колійності,тріщин і т.ін.. Крім доріг у полі зору комісії були узбіччя, тротуари, забезпечення видимості проїзду, технічні засоби організації дорожнього руху та автопавільйони. Особливу увагу приділили аварійно-небезпечним ділянкам доріг, місцям концентрації ДТП та стану придорожніх територій.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до На дорогах Кіровоградщини влаштовують сміттєзвалища та регулярно викрадають дорожні знаки

  1. Для того, чтобы украсть знаки, столбики и барьеры, их для начала нужно все-таки установить. А на кражи все списывать – ума много не надо. имхо

Коментарі заборонені.