Важливо

У Кропивницькому шукають претендентів на звання «Вата року-2016»

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Громадські організації «Асоціація Політичних Наук», «Комітет відновлення історичної справедливості» та Кропивницька обласна філія ВО «Рух захисту української мови» розпочинають прийом кандидатур на звання «Вата року» за 2016 рік.

Минулого року у Кропивницькому уже роздавали вату “найавторитетнішим” прихильникам “русского міра” (ФОТО)

Журналісти, громадські та партійні активісти, політики, блоґери та звичайні кропивничани можуть подати кандидатів, які, на їхню думку, заслуговують на номінацію «Вата року» до 27 листопада 2016 року, надіславши інформацію про свого номінанта та обґрунтування заявки у довільній формі на адресу АПН: presscentr5@gmail.com.

Кожен мешканець як міста Кропивницького, так і області, може номінувати для участі у конкурсі до трьох осіб або організацій, які, на його переконання, вчинили дії, зробили публічні заяви або продемонстрували бездіяльність, спрямовану проти української нації і держави, впродовж 2016 року. Подання кандидатури потрібно буде обґрунтувати та додати посилання на доказ її вчинків.

Представники оргкомітету конкурсу передадуть перелік з числа висунутих кандидатур, які відповідатимуть умовам конкурсу, на голосування експертам Відбіркової комісії, до якої увійдуть авторитетні кропивницькі журналісти та громадські активісти.

Для довідки: Анти-премія «Вата року» вручатиметься в Кропивницькому вже вдруге. Започатковано вручення минулого, 2015-го року. Тоді з 37-ми претендентів було відібрано «переможців» у шести номінаціях: «Політична вата», «Бізнес-вата», «Церковна вата», «Колективна вата», «Медіа-вата» та «Стєкло-вата». Серед «переможців» анти-премії були голова бюджетної комісії міськради Ігор Волков, підприємець Павло Штутман, архієпископ Іоасаф, редакція газети «Україна-центр», майстриня Наталія Ніжнікова та виборці партії «Опозиційний блок». Оцінювала претендентів експертна комісія у складі 13-ти громадських діячів та журналістів.

Прес-служба АПН

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до У Кропивницькому шукають претендентів на звання «Вата року-2016»

  1. Та тільки який з цього зиск, коли ватою 2015 року був Штутман, а йому в 2016 році дали державну відзнаку за підприємницькі досягнення в бізнесі на ниві вати. Коли б від цього заходу була і дієва реалізація, то і не відволікала би нас всіх вже та вата своїми ще й тяжбами по відрожденню ватяної назви їх старої ватяної імперії.

Коментарі заборонені.