Важливо

Прокуратура Кіровоградщини повернула державі 121 га сільськогосподарських угідь

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

На Кіровоградщині за втручання прокуратури державі повернуть сільськогосподарські угіддя вартістю 1,8 млн грн.


Знам’янська місцева прокуратура в судовому порядку зобов’язала фермера повернути з незаконної оренди 121 га сільськогосподарських угідь загальною вартістю понад 1,8 млн грн, розташованих на території Новомиргородського району.

Зазначені землі на підставі наказів Головного управління Держземагенства в Кіровоградській області було надано в оренду громадянину для ведення фермерського господарства. Проте, прокуратура встановила, що дійсний намір громадянина спрямовувався на штучне використання цієї процедури як пільгового порядку одержання в оренду земель державної власності поза передбаченої законодавством процедури земельних торгів.

Крім того, у складі земель містяться особливо цінні групи грунтів, однак, державна експертиза землевпорядної документації, як передбачено законодавством, не проводилась.

Вказане стало підставою звернення місцевої прокуратури до суду з позовом про розірвання договору оренди землі та повернення її у власність держави.

На даний час, Новомиргородським районним судом позовні вимоги прокуратури задоволено в повному обсязі.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області   

Поширити:

Залишити коментар:

коментар