Важливо

У Кропивницькому готуються до боротьби зі снігом та льодом

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
Ілюстрація

Спеціальна комунальна техніка, яка працюватиме на дорогах Кропивницького взимку, вже готова до роботи.

Пише сайт міськради Кропивницького.

Як повідомили в КП “Кіровоград – Універсал 2005”, переобладнання спецтехніки і оснащення її засобами для боротьби з льодом  і снігом розпочалося 1 листопада.

До боротьби з негодою в обласному центрі працівники комунального підприємства підготовили 4 піскорозкидувачі, 6 плунжерно-щіткових очисників, 8 самоскидів і навантажувачів, 6 підмітально-прибиральних тракторів та 2 автогрейдери.

У достатній кількості заготовлені і  посипкові матеріали: вже закуплено 254 тони солі, а також оголошено торги на 10 тис. тон відсіву через електронну систему публічних закупівель ProZorro.

Для ефективного використання наявної техніки вся територія Кропивницького розподілена на умовні сектори, а комунальники мають чіткий розроблений графік цілодобового чергування техніки та маршрути прибирання міста. Тож люди і техніка вчасно і оперативно реагуватимуть на зміну ситуації  в умовах ожеледиці та сильних снігопадів.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар