Важливо

Кропивницьке збиткове КП “Теплоенергетик” вчергове отримало допомогу з міського бюджету

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
ТЕЦ КП "Теплоенергетик"

Кропивницьке комунальне підприємство “Теплоенергетик” продовжує збиткувати, і черговий раз, аби працівникам було чим платити зарплати, депутати міської ради змушені були виділяти додаткові кошти з міського бюджету.

21 жовтня від КП “Теплоенергетик” до міської ради надійшов лист, у якому представники підприємства просять дофінансувати їх на 7,5 млн грн. Але така велика сума виявилася непосильною для міського бюджету. Після консультацій зійшлися на компромісних 3,4 млн грн. Учора, 2 листопада, депутати міської ради підтримали рішення про їх виділення.

Виділені кошти у розмірі 3,4 мільйона гривень підуть на виплату заробітної плати працівникам КП “Теплоенергетик”, закупівлю необхідних матеріалів на проведення ремонтних робіт і погашення заборгованості за електроенергію та газ.

Нагадаємо, протягом року, аби підприємство могло функціонувати, з міського бюджету вже було виділено 5,9 млн гривень допомоги.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар