Важливо

Міськрада Кропивницького просить обласну раду приєднати водопровідне господарство селища Нового до ОКВП “Дніпро-Кіровоград”

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Депутати міськради Кропивницького підтримали рішення про звернення до Кіровоградської обласної ради з проханням приєднати водопровідне господарство селища Нового на баланс ОКВП “Дніпро-Кіровоград”.

“Це робиться для того, щоб у нас був єдиний тариф зараз”, – зазначив міський голова Андрій Райкович.

“За” звернення до депутатів обласної ради проголосували 35 міських депутатів.

Зазначимо, що зараз водопровідні мережі селища Нове знаходяться на балансі збиткового КП “Теплоенергетик”. Через малу кілкість споживачів та застарілу техніку, постачання води у селище Нове приносить мільйонні збитки “Теплоенергетику”. Відповідно, аби хоч якось виживати, представники підприємства просят підвищення тарифу на воду. “Теплоенергетик” хоче ціну у 35 грн/м3. Саме тому міські депутати просять обласних колег передати водне господарство селища на баланс обласного підприємства “Дніпро-Кіровоград”.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар