Важливо

Кропивницьким активістам вдалося поки що врятувати сквер від забудови

Депутати міської ради Кропивницького зняли з порядку денного питання “Про затвердження земельної ділянки по вул. Добровольського, 14, право оренди на який набувається на аукціоні”.

Згідно цього рішення, на ділянці площею 1000 квадратних метрів, де зараз знаходиться сквер, планується зведення магазину.

З проханням зняти це питання з порядку денного виступив депутат міськради Володимир Смірнов.

Від імені мешканців району він зачитав звернення, де містяни просили не знищувати сквер. На думку кропивничан, у мікрорайоні достатньо торгових точок, тому потреби у відкритті магазину немає.

Під зверненням підписатись 160 мешканців.

Нагадаємо, на сесію міськради Кропивницького збирались винести проект рішення про виділення земельної ділянки на Добровольського, 14. Аналогічні ділянки хочуть віддати по вулицях Жадова і Архангельській.

Читайте також: У Кропивницькому сквери хочуть перетворити на магазини

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до Кропивницьким активістам вдалося поки що врятувати сквер від забудови

  1. У нас і тнак вже не залишилося навіть і тротуарів для вільного пересування. Скрізь паркани, огорожі, автостоянки та торгівельні заклади, ще й різні рекламні споруди. А сквери знищили майже всі, спочатку їх занедбуючи, а потім продаючи бізнесменам. А в нашому урановому місті і так вже немає чим дихати. Бо сквери і парки, це – легені міста.

Коментарі заборонені.