Важливо

Прийомне щастя: “Інтер” розкаже історію родини з Кіровоградщини, яка “тимчасово” взяла з притулку двох діток

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 1 листопада, о 18:00 телеканал “Інтер” розкаже історію родини з Кіровоградщини, яка вирішила взяти в сім’ю двох прийомних дітей. За 6 років життя у родині діти знову опинилися в притулку. Чому це сталося розкажуть сьогодні у програмі “Стосується кожного”.

Пише телеканал “Інтер”.

“Прийомне щастя”

Своє маленьке диво 39-річна Ірина Трофименко з міста Новоукраїнка Кіровоградської області вимолювали у Бога цілих 16 років. За іронією долі, її молитви були почуті, коли жінка та її чоловік, остаточно втративши надію народити третю дитину, зважилися взяти в сім’ю двох прийомних дітей.

Але через 6 років життя з прийомними мамою і татом діти знову опинилися в притулку. Ірина вважає, що все відбулося з вини соцслужб, а ось її сусіди стверджують, що жінка просто хотіла нажитися за рахунок опікунських грошей і сама позбулася прийомних дітей за першої нагоди.

Щира любов до прийомних малюків або спроба заробити на чужих дітях? Сьогодні в студії “Стосується кожного” – історія багатодітної сім’ї і несподівана зустріч, яка може назавжди змінити долю Дмитрика і Насті.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар