Важливо

У Кропивницькому кадровий голод на працівників у галузі освіти

З 1 вересня у навчальних закладах Кропивницького відчувається кадровий голод.

Про це повідомила начальник управління освіти міськради Кропивницького Лариса Костенко сьогодні, 1 листопада, під час прес-конференції.

За словами Лариси Давидівни, кадровий голод найбільше відчувається на такі посади – вихователь дитячого садка, вчитель початкових класів, вихователі у групу продовженого дня, працівники їдалень, медпрацівники.

«Молодь не хоче йти працювати на дані посади, – говорить Костенко.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до У Кропивницькому кадровий голод на працівників у галузі освіти

  1. Ми це помітили. Працівникам дитячого садочка дозволяється абсолютно все – обзивати дитину, допускати до неї сторонніх людей, вимагати батьків забрати дитину взагалі, бо вона їм не подобається. Нагляду за дітьми ніякого – у перші ж дні гойдалкою в голову і нічого. Про такі речі, як халати, прибране волосся взагалі мовчу – на кухні постійно сидить толпа людей непричесаних, без халатів. І можна скаржитися, хоч у місцеві управління освіти, хочу МОН, як ми, праві вихователі. А на батьків починають висилати комісії та перевірки, щоб менше скаржилися. А те, що закони на боці дитини, то те нікого не турбує – ні управління освіти, ні нашу нову поліцію. (Ми з області, а не з самого Кропивницького. А дітей возимо у Черкаську область у садочок. Отакі реформи і турбота про дітей – майбутнє країни.)

Коментарі заборонені.