Важливо

У ніч з суботи на неділю кропивничани зможуть поспати на годину довше

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
зображення vnews.agency

У ніч з суботи на неділю, 30 жовтня, кропивничани, як і всі українці традиційно перейдуть на так званий “зимовий час”.

337cd826c2bd04ad4682f5ed419b46241381666062
зображення uapress.info

О 4-й годині ранку слід перевести стрілки годинників на годину назад. Оскільки замість 4-ї ранку, стане 3-тя, українці спатимуть на годину довше.

Перехід на літній час і повернення до стандартного часу відбувається відповідно до постанови уряду від 1996 року «Про порядок обчислення часу на території України».

Формулювання «перехід на зимовий час», під яким слід розуміти щорічне повернення до стандартного часу є не зовсім точним. Правильніше називати цей час стандартним, як правило, він є більш географічно виправданим для даної місцевості, ніж літній час.

В Україні стрілки годинників переводять двічі – в останню неділю березня переходять на літній час, а в останню неділю жовтня повертаються до так званого зимового.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар