Важливо

Екстер’єр крамниці на Дворцовій перевірять на відповідність архітектурі історичної вулиці Кропивницького

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Члени виконкому міської ради Кропивницького вирішили перевірити новий магазин “Делві” на розі вулиць Дворцової та Шульгіних на відповідність архітектурі історичної частини міста.

Таке рішення виконком прийняв учора, 25 жовтня.

Питання про магазин “Делві” на розі вулиць Дворцової та Шульгіних підняв член виконкому Олександр Дануца.

“Там зараз просто жах відбувається. На фасаді історичної будівлі, поряд зі старою аптекою, позаклеювали вікна пластиком, забили пластиком гарні ковані опори”, – розповів член виконкому.

Він наполягав на тому, аби відразу включити рішення про демонтаж цієї рекламної конструкції у питання Про демонтаж самовільно встановлених рекламних засобів. Проте, потім вирішили опрацювати це питання юридично вірно.

Було прийнято рішення про перевірку екстер’єру цього магазину на відповідність архітектурі історичної частини міста. Юридичне управління отримало доручення від міського голови, розробити текст цього рішення у відповідності до законодавства.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар