Важливо

У Кропивницькому змінити реєстрацію у зв’язку з перейменуванням можна безкоштовно протягом 10-15 хвилин

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

У Кропивницькому змінити реєстрацію зі старою назвою міста, та (або) вулиці можна протягом 10-15 хв. Крім того, така процедура є необов’язковою і безкоштовною.

Про це сьогодні, 25 жовтня, під час прес-конференції розповіла начальник відділу реєстрації місця проживання особи Катерина Струк.

“Ця процедура є безоплатною. Громадянин звертається до свого ЖЕО, де є наші представники, або безпосередньо у відділ реєстрації місця проживання особи, і інспектор протягом 10-15 хвилин змінює назву міста, чи вулиці у вашій реєстрації”, – розповіла вона.

Крім того, Катерина Струк наголосила, що законодавство не вимагає негайної зміни реєстрації місця проживання.

“Наше законодавство взагалі не передбачає строки внесення змін про реєстрацію у паспорти. Є навіть роз’яснення Націоналного інституту пам’яті, що навіть зі старою реєстрацією можна брати участь у виборах”, – запевнила начальник відділу реєстрації місця проживання особи.

За її словами, зіткнутися з вимогою привести реєстрацію у вимогу з дійсністю людина може при оформленні закордонного паспорту та при відкритті фізичної особи підприємця.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар