Важливо

У Кропивницькому не оцінили ноу-хау від двірника, який обклав територію склом

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

У Кропивницькому не оцінили ноу-хау двірника ПП “Житлобуд”, який на вул. Родніковій обклав територію навколо смітника автомобільним склом для того, щоб амброзія не росла і не викидали сміття.

Скло прибрали, а разом з ним і купи гілок та сміття, яке лежало там.

Про це на своїй сторінці у соцмережі Фейбук повідомив стажер на посаду начальника спецінспекції міськради Андрій Максюта.

“Пам’ятаєте про “ноу-хау” в боротьбі з амброзією від двірника кропивницького “Житлобуда”, який застелив автомобільним лобовим склом все навкруги контейнерних майданчиків по Родніковій і відмовлявся прибирати?
Доповідаю – прибрали. Дякую за розуміння та співробітництво на благо міста Комунальному підприємству “Кіровоград-Універсал 2005” (особисто Панішку В.А.) та керівництву ПП “Житлобуд”, яке визнало свою відповідальність і допомогло прибрати частину території”, – написав він.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар