Важливо

У Кропивницькому розкажуть, як писати про донорство

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

У вівторок, 25-го жовтня з 12.00 до 14.00 у Прес-клубі реформ триватиме Круглий стіл з елементами тренінгу для представників медичних установ, органів влади, ЗМІ, неурядових організацій.
Разом із київським медіа-експертом та кіровоградськими фахівцями сфери охорони здоров’я учасники проаналізують сюжети місцевих телеканалів про донорство крові, опубліковані впродовж останнього року. Дізнаються, чи відповідають ці сюжети журналістським професійним та етичним стандартам. Які теми у сфері донорства висвітлюють, а які замовчують житомирські, львівські, харківські та кіровоградські мас-медіа? Чому тема донорства крові нині – одна з найактуальніших для журналістів? Що заважає Україні побудувати сучасну службу крові? Як журналісти можуть рятувати життя, просто виконуючи свої професійні обов’язки? Також організатори поділяться конкретними професійними прийомами та навиками, зокрема з «олюднення» матеріалів та уникнення «кадрів-канібалів».

Організатори: Асоціація «Спільний простір», ВМГО «Асоціація молодих донорів України». Контактна особа: Новобранець Юлія, координаторка проектів ВМГО «Асоціація молодих донорів України», krov.ua.zt@gmail.com та 093 705 24 69

УВАГА! Реєстрація на заходи обов’язкова: https://goo.gl/Cibu0E
Кількість місць обмежена!

Поширити:

Залишити коментар:

коментар