Важливо

У Кропивницькому з двох скверів імені загиблих героїв АТО приберуть комуністичні символи

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Петиція кропивницької волонтерки Оксани Червоної про “Упорядування скверу імені Анатолія Бузуляка та скверу імені Олександра Кондакова” у Єдиній системі електронних петицій за 14 днів до кінця збору підписів набрала 452 із 450 необхідних голосів.

Сьогодні, 20 жовтня, дві постійні депутатські комісії міської ради у Кропивницькому оперативно розглянули і підтримали її. Про це інформує прес-служба міськради.

Нагадаємо, у своїй петиції волонтерка Оксана Червона просить демонтувати символи епохи комунізму та встановити сучасні пам’ятні знаки на честь загиблих героїв, іменем яких названі два сквери у Кропивницькому: Анатолія Бузуляка та Олександра Кондакова.

Відповідну петицію вона зареєструвала в системі місцевих електронних петицій 30 вересня.

Сьогодні, 20 жовтня, петиція надійшла до міськради, і її розглянули дві депутатські комісії.

Депутатська комісія з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності доручила головному управлінню житлово – комунального господарства передбачити у бюджеті на 2017 рік кошти на благоустрій обох скверів, а комісія з питань освіти, науки, культури, туризму, фізичної культури і спорту та молодіжної політики доручила розглянути питання з перенесення пам’ятників на топонімічній комісії, а  відділу культури і топонімічній комісії надати інформацію щодо статусу пам’ятників  та механізму реалізації пропозицій, що містяться в  електронній петиції.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до У Кропивницькому з двох скверів імені загиблих героїв АТО приберуть комуністичні символи

  1. Доброволец Оксана,видать молодая девушка без корней и памяти, без родителей и дедушек,бабушек предложила снести памятники, которые отражали патриотизм, стремление к знаниям, труду, так как они относятся к эпохе социализма, так снесите жилье, построенной в этот период, заводы, фабрики. Мне очень интересно, а что построено за период после 1991 года, Оксана?

Коментарі заборонені.