Важливо

У міськради Кропивницького є претензії щодо коректності збору підписів під електронними петиціями

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

У міській раді Кропивницького шукатимуть механізм контролю коректності збору підписів під електронними петиціями.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Три виконавчих органи міської ради шукатимуть шляхи забезпечення норм законодавства України щодо забезпечення технічного контролю коректності підписів громадян під час їх збору на підтримку  електронних петицій на сайтах громадських організацій.

Таке доручення надала юридичному управлінню, відділу звернень громадян і сектору інформаційного та комп’ютерного забезпечення міської ради постійна депутатська комісія  з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально-економічного розвитку на своєму засіданні 19 жовтня.

Голова комісії депутат міської ради Ігор Волков ініціював внесення змін до Положення про розгляд громадських петицій з огляду саме на непрозорість механізму збору підписів громадськими організаціями.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар