Важливо

На Кіровоградщині з’явиться друга сонячна електростанція

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
сонячна електростанціїя «Іванівка-2» в селі Іванівка Новоукраїнського району Кіровоградської області

У селі Іванівка Новоукраїнського району Кіровоградської області незабаром з’явиться вже друга сонячна електростанція.

Фотогальванічну електростанцію прийнято до експлуатації Управлінням Державноої архітектурно-будівельної інспекції у Кіровоградській області, повідомляє прес-служба відомства.

Нагадаємо, в селі Іванівка з 2012 року вже діє одна сонячна електростанція. Її збудував місцевий фермер.

Будівництво сонячних електростанцій в Україні – перспективний та економічно вигідний напрямок діяльності. Під час реалізації даних проектів застосовується так званий «зелений тариф», передбачений Законом України «Про електроенергетику». «Зелений тариф» являє собою реально діючий механізм, призначений для заохочення населення та підприємців активно займатися виробництвом електроенергії з альтернативних джерел енергії. В результаті сонячні батареї нарощують свою популярність з кожним роком і стають все більш доступними як технічно, так і економічно.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар