Важливо

Бути чи не бути ярмаркам у Кропивницькому?

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 19 жовтня, на засіданні комісії з питань промисловості, транспорту, зв’язку, торгівлі, сфери послуг, захисту прав споживач  обговорювали питання доцільності проведення ярмарок.

Члени комісії незадоволені форматом ярмарок: ціна на продукцію їх учасників мало відрізняються від ринкових, хоча головною метою проведення ярмарків є продаж продукції за нижчими цінами. Окрім того, територія, де проводиться ярмарок часто залишається неприбраною після того, як там відбувається торгівля. Наприклад, мешканці вулиці Попова скаржаться на сміття, яке лишається після торгівців.

“Треба або не проводити ярмарку, або проводити у інший спосіб. Ми боремося зі стихійною торгівлею, а на рівні ярмарок самі ж її підтримуємо і заохочуємо” – сказав голова комісії Михайло Бєжан.

Члени комісії запропонували відділу торгівлі або реформувати ярмарки, або не проводити їх зовсім.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар