Важливо

У Кропивницькому активісти висаджували калини та берізки

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 18 жовтня, в рамках проекту “ЕкоАльянс 4.0.” на Козачому острові була проведена висадка дерев та прибирання території.

Кожний охочий мав змогу зробити свій внесок в озеленення міста та приєднатися до акції: допомогти висаджувати дерева та кущі, збирати сміття. На Козачому острові зібралися студенти КДПУ ім. Винниченка, КЛА НАУ, представники поліції. Висаджували берізок та кущі калини.

“Ми хотіли робити щось для нашого міста. Хоча б озеленити його. Вибрали саме Козачий острів, тому що тут часто відпочивають люди, гуляють з дітьми. І дерева біля річки – це буде дуже гарно” – розповідає організатор акції Катерина Рисленко.

Частину саджанців привезли із бази для відпочинку КДПУ ім. В. Винниченка “Буревісник”, деякі були закуплені льотною академією. Визначитися з місцем допомогли лісівники, які підказали де краще проводити висадку. Організатори планують не зупинятися на одній акції, а і надалі продовжуватимуть робити місто більш зеленим та чистим.

DSC_0667 DSC_0679 DSC_0691 DSC_0700 DSC_0716

Поширити:

Залишити коментар:

коментар