Важливо

Кіровоградська обласна організація НСЖУ змінила статут та визначила свого делегата на всеукраїнський з’їзд

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Учора, 15 жовтня, у Кропивницькому відбулась позачергова конференція Кіровоградської обласної організації Національної спілки журналістів України.

26 делегатів з усієї області зібрались аби змінити статут організації, відповідно до нового податкового законодавтсва, делегувати представника на позачерговий з’їзд всеукраїнської НСЖУ, який відбудеться 3 листопада у Києві та обрати члена правління НСЖУ від Кіровоградської обласної організації.

Потреба змінити статут місцевої організації НСЖУ виникла узв’язку зі змінами в податковому законодавстві – аби не втратити статус неприбуткової організації.

Конференція за головування очільника обласної організації НСЖУ Петра Мельника розглянула 4 питання порядку денного. Зміни до статуту були прийняті одноголосно.

Також конференція обрала Петра Мельника представником на позачерговий з’їзд всеукраїнської НСЖУ, який відбудеться 3 листопада у Києві та делегували його у члени правління НСЖУ від Кіровоградської обласної організації.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар