Важливо

В Олександрії відкрили музей-гелікоптер

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Гелікоптер Мі-6, що побував у багатьох гарячих точках світу, тепер стоятиме на території військової бази в Олександрії, пише 5 канал.

14 жовтня, в День захисника України у військовій частині 2269 (м. Олександрія) відбулися урочисті заходи: мітинг, відкриття спортивного майданчика та діючого музейного експоната – гелікоптера Мі-6.

Композиція повністю імітує вертоліт на злеті, що встановлений на плитах, якими викладається злітна смуга. Всі системи авіаційного судна у повному складі та у робочому стані, деталі ідентичні, підключена система енергопостачання. Навігаційне обладнання та системи вертольота 60-х років відрізняються від електроніки та технологій, що використовуються у сучасній авіації. У музейному експонаті можна побачити робочі місця пілотів, штурмана, бортового техніка, радиста, механіка.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар