Важливо

На Кіровоградщині на одне робоче місце претендує 7 осіб

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Ситуація на ринку праці Кіровоградської області характеризується постійним попитом на фахівців (10,6%), на кваліфікованих робітників з інструментом (19,9%), на робітників з обслуговування, експлуатації і  контролювання   за   роботою  технологічного  устаткування,   складання   устаткування і машин (21,8%) та на працівників сфери торгівлі і послуг (14,4%).

Про це інформує відділ статистики та прогнозування обласного центру зайнятості.

Станом  на  1 жовтня  2016  року  в   центрах   зайнятості  області було зареєстровано 13,3 тис. безробітних   громадян, з  яких 57,0% складали  жінки, 38,1% – молодь  віком до 35 років, майже 41,0% – особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, майже кожен другий безробітний належав до сільських мешканців.

У січні-вересні 2016 року статус безробітного мали 40,5 тис. осіб, з них отримали статус безробітного безпосередньо в вересні майже 1,9 тис. осіб.

За сприяння служби зайнятості у січні-вересні поточного року міськрайонними та районними центрами зайнятості працевлаштовано 13,5 тис. безробітних громадян. Рівень  працевлаштування  безробітних  громадян становив 33,4% (в середньому по Україні – 31,2%).

Брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру 9,7 тис. осіб. Рівень залучення безробітних громадян до участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру склав 23,9% (в середньому по Україні – 18,8%).

Проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості 5,9 тис. осіб, рівень охоплення професійним навчанням становив 14,5% (в середньому по Україні – 13,9%).

Протягом  січня-вересня 2016 року ваучер на навчання та підвищення кваліфікації отримали 44 особи.

Станом на 1 жовтня 2016 року кількість вакансій у базі даних центрів зайнятості області становила майже 2 тис. од.

У  середньому  на одну  вакансію  претендувало  7  осіб, у  тому  числі серед професіоналів – 4 особи, серед кваліфікованих робітників з інструментом – 2 особи, серед фахівців – 6 осіб, серед працівників торгівлі і сфери послуг – 9 осіб, серед технічних службовців – 17 осіб, серед робітників з  обслуговування технологічного  устаткування – 4 особи, серед  громадян  без спеціальної підготовки – 11 осіб, а також серед кваліфікованих  робітників   сільського  господарства – 15 осіб.

Станом на 01 жовтня поточного року 9,1 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю. За останніми оприлюдненими даними Державної служби статистики України, рівень безробіття населення віком 15-70 років, визначений за методологією Міжнародної організації праці у Кіровоградській області, збільшився з 10,9% (за І півріччя 2015 року) до 12,3% (І півріччя 2016 року) економічно активного населення.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар