Важливо

На Кіровоградщині об’єднали два водоканали

Голова обласної ради Олександр Чорноіваненко підписав акт приєднання КП «Водоканал Смоленської селищної ради» до обласного комунального виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград».

Про це повідомляє сайт Кіровоградської облради

Олександр Анатолійович зазначив, що головними перевагами приєднання є зниження тарифів для населення на водопостачання та модернізація водопровідної системи селища.

– Депутатський корпус обласної ради ще 3 роки тому ініціював передачу зобов’язань водопостачання населення селища підприємству «Дніпро-Кіровоград». Тепер ви відчуєте результати довгої копіткої праці обласної та селищної рад. Водоканал області забезпечить вас ефективним обслуговуванням, сучасною водопровідною системою, а головне – помітним зниженням тарифів, – зазначив Чорноіваненко.

До присутніх також звернулися голова Смоленської селищної ради Микола Мазур і генеральний директор комунального виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград» Роман Ілик. Вони привітали громаду з початком роботи нової водопровідної системи та ще раз наголосили на позитивних аспектах даного рішення.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

2 коментаря до На Кіровоградщині об’єднали два водоканали

  1. Ніщо не береться нізвідки. Чому жителі обласного центру повинні спонсорувати своїми коштами зниження тарифів та втрати води мешканцям Смоліного? Може про це розповість голова обласної ради. Чи у обласному центрі мешканці заможніші від шахтарів?

  2. Ларін об”єднав 3 водоканали в один, привіз з Галичини Ілика, обіцяв що це дасть змогу знизити тарифи. І – тарифи полізли за хмари! Тепер ще й Смоліне приєднали під звуки фанфар, а потім ще захочуть приєднатися до КП “Дніпро-Кіровоград” Новоукраїнка, Гайворон, Помічна, Мала Виска і т.д. Був тариф 14, тепер – 17-69, що далі?

Коментарі заборонені.