Важливо

В Олександрії відкриють пам’ятну дошку військовому 34-го батальйону

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

В Олександрії відкриють дошку вояку 34-го мотопіхотного батальйону учаснику АТО Євгену Бусигіну. Пам’ятний знак встановлять на фасаді школи №2, в якій навчався військовослужбовець, пише Моя Олександрія.
Таке рішення прийняв виконком міскради. Напередодні в мерію прийшло клопотання від однополчан Бусигіна, які просили встановити дошку. Відкриття знаку планується 12 жовтня, до Дня захисника України (14 жовтня).

Бусигін служив в АТО більше двох років. Спочатку по мобілізації, потім – за контрактом. За час АТО пройшов шлях від рядового, водія бензовоза, до командира взводу.

Загинув під колесами поїзда 11 червня 2016 року, перебуваючи у відпустці в Олександрії. 13 червня його провели в останню путь.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар