Важливо

Платники Кіровоградщини сплатили понад 134 млн грн військового збору

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

З початку року платниками податків Кіровоградщини забезпечено надходження до державного бюджету 134,2 млн. грн. військового збору.

Внесок на обороноздатність зріс на 26,4 млн.грн. або 24,5 відс. проти минулорічного показника, повідомляє ГУ ДФС у Кіровоградській області.

Зокрема, за вересень поточного року надходження  військового збору склали  17,7 млн. грн., що на 2,6млн.грн. або 17,4відс. більше надходжень вересня 2015 року.

ГУ ДФС у Кіровоградській області нагадує, що згідно з п. 163.1 ст. 163 Податкового кодексу України для резидента об’єктом оподаткування збором є загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід; доходи з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування (виплати, надання); іноземні доходи, отримані з джерел за межами України.

Об’єктом оподаткування нерезидента є загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід з джерела його походження в Україні; доходи з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування (виплати, надання).

Ставка податку складає 1,5 % від об’єкту оподаткування.

Згідно із змінами до Податкового кодексу України справляння військового збору продовжено до набрання чинності рішення Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар