Важливо

Представники КНР мають намір інвестувати аграрний бізнес Кіровоградщини

Сьогодні, 4 жовтня, голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко зустрівся з делегацією міста Сюйчжоу провінції Цзянсу Китайської Народної Республіки, яка перебуває на Кіровоградщині з триденним робочим візитом. Мета візиту – реалізація намірів інвестувати в галузь сільського господарства нашого регіону.

Про це повідомляє КОДА.

Варто зазначити, що співробітництво Сюйчжоу та Кіровоградської області триває з 1995 року і засвідчене відповідним Протоколом. Представники провінції вже неодноразово приїжджали з робочими візитами. Нині вони заявляють про свій намір вкладати кошти в аграрний сектор нашого регіону, зокрема, у рослинництво. З цією метою делегація сьогодні відвідає кілька приватних підприємств і фермерських господарств Бобринецького, Компаніївського та Знам’янського районів.

Зважаючи на мету візиту делегації, очільник області наголосив:

– Кіровоградщина сьогодні потребує партнерства та інвестицій. Сільське господарство області, як і загалом в Україні, стрімко розвивається. Розмір виробництва сільськогосподарської продукції прямопропорційно залежить від суми інвестованих коштів.

Голова облдержадміністрації також зазначив, що за останнє десятиріччя в області збудовано сучасні елеватори, птахоферми, молочно-тваринні комплекси. Що стосується питання продажу землі сільськогосподарського призначення, яке цікавило представників китайської делегації, Сергій Кузьменко зауважив:

– Законодавство України сьогодні не дозволяє продаж землі. Це питання може вирішуватися лише на законодавчому рівні – в парламенті нашої держави.

Представники іноземної делегації у свою чергу поінформували голову облдержадміністрації про сільськогосподарські традиції свого регіону та наголосили, що з великим інтересом відвідають аграрні підприємства області, ознайомляться з їх роботою та окреслять подальший план дій.

На завершення зустрічі представники Кіровоградщини та міста Сюйчжоу провінції Цзянсу обмінялися символічними подарунками.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар