Важливо

У Кропивницькому будівельна інспекція ошрафувала підприємство на 104 тис. грн

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

ДАБІ на Кіровоградщині домоглася виплати грошових стягнень з порушників містобудівного законодавства.

Суб’єкти містобудування, яких було притягнуто до відповідальності за порушення містобудівного законодавства, сплатили штрафи у повному обсязі, не оскаржуючи їх, повідомляє прес-служба ДАБІ України.

Раніше Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції в Кіровоградській області в ході перевірок на об’єкті «Нове будівництво котельні по проспекту Промисловому, 11-Б, у м. Кропивницький» було виявлено відсутність зареєстрованої декларації про початок виконання будівельних робіт. За результатами перевірки на замовника, ТОВ «Вікторія- Феліз», було накладено штраф у розмірі 104 400 грн. За аналогічне порушення було оштрафовано замовника будівництва в м. Олександрія за адресою: пров. Йогансона, 11.
На ТОВ «Юнайтед Девелопмент» були накладено штрафні санкції на загальну суму 130 500 грн.

Накладені штрафи кожним із правопорушників сплачено в повному обсязі, відповідно, до Державного бюджету надійшло 234 900 грн.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар