Важливо

Міський голова Кропивницького сьогодні чергував на “гарячій лінії”

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 3 жовтня, міський голова Кропивницького Андрій Райкович попрацював оператором «Гарячої лінії».

Про це пише сайт КМР.

Прохання, що озвучували містяни стосувались здебільшого комунальних проблем. Це ремонт доріг, вивезення сміття, рух громадського транспорту. Поспілкувавшись з громадянами Андрій Райкович дав низку завдань виконавчим органам.

“Я хочу бачити і відчувати весь спектр проблем, пульс життя міста. Тому на «Гарячій лінії» щотижня мають чергувати мої профільні заступники і обов’язково керівники виконавчих органів. Про те, хто з начальників управлінь і відділів чи заступників міського голови спілкуватиметься з громадянами на «Гарячій лінії», буде оголошуватися заздалегідь”, – зазначив міський голова.

У цьому контексті Андрій Райкович звернувся також до оргвідділу – аби спеціалісти планували і запрошували з аналітичною інформацією на апаратні засідання і керівників територіальних в місті органів: пенсійного фонду, центру зайнятості, МНС, поліції тощо.

ua-8540.full

Поширити:

Залишити коментар:

коментар