Важливо

Десант Нацгвардії підкорював небо над Олександрією

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Днями на базі Олександрійського аеродрому військової частин 2269 Національної гвардії України підрозділи спеціального призначення виконали стрибки з парашутом на воду та з висоти 800 і 2000 метрів.

 Про це інформує прес-служба Нацгвардії.

«Метою проведення навчально-методичного збору є вдосконалення навичок та підвищення класної кваліфікації фахівців парашутно-десантної підготовки загонів спецпризначення», – розповідає керівник збору, начальник відділу протидиверсійної та повітрянодесантної підготовки полковник Олег Василенко.

У кожного з них за плечима десятки стрибків з різних висот різноманітними способами, але до кожного нового стрибка та вправи підходять так, наче це найважливіший екзамен в їхньому житті.

Героїнею дня стала Тетяна Сніжко, старший солдат, діловод спецзагону:

«100% особового складу загону повинні пройти це випробування, не дивлячись хлопець ти чи дівчина. Сьогодні я виконала свої перші два стрибки. Не знаю, наважилася би зробити це у звичайному житті, але мені сподобалось, емоції переповнюють!»

Андрій Некрасов, фото автора,
відео Руслана Андрусіва
Поширити:

Залишити коментар:

коментар