Дзюдоїсти з Кропивницького привезли дві нагороди зі Спортивних ігор школярів України

Дзюдоїсти з Кропивницького привезли дві нагороди з V Спортивних ігор школярів України. Медалі здобули вихованці обласної комплексної ДЮСШ «Ніка» Вадим Велков і Ельнара Некрутенко.

Про це інформує Дзюдо-Центр.

У вазі до 90 кг Вадим Велков бездоганно провів чотири сутички, вийшовши переможцем із кожної. Підопічний тренера Сергія Нечмоні заслужено здобув звання чемпіона.
Його одноклубниця виступала серед дівчат вагової категорії до 63 кг. Із чотирьох поєдинків, лише в одному спортсменка, яку тренує Валерій Ханцевич, зазнала поразки та посіла у підсумку третє місце.

Близькою до призової трійки була підопічна Леоніда Топчія Марина Сагайдак із Малої Виски. У вазі до 70 кг вона посіла п’яте місце.

V Спортивні ігри школярів України проходили у Києві 24 вересня та зібрали 240 учасників із 18 областей.