Важливо

У Кропивницькому прокуратура вимагає поліпшити медичне забезпечення та побутові умови в’язнів у СІЗО

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Прокуратура вимагає усунути порушення конституційних прав ув’язнених та засуджених у Кіровоградському СІЗО.

Про це інформує прес-служба відомства.

Прокуратурою області проведено перевірку в діяльності Кіровоградської установи виконання покарань № 14 щодо додержання законів при триманні ув’язнених та засуджених.

Перевіркою встановлено низку порушень вимог Закону України “Про попереднє ув’язнення” та інших законодавчих актів з питань матеріально-побутового забезпечення та медичного обслуговування взятих під варту осіб.
Так, у слідчому ізоляторі неналежно організовано медико-санітарне забезпечення ув’язнених і засуджених, у тому числі лікувально-профілактична та протиепідемічна робота.
Окрім того, не відповідають вимогам законодавства побутові умови у приміщеннях установи.
За наслідками перевірки прокуратурою внесено вказівку начальнику Управління Державної пенітенціарної служби України в області з вимогою негайно вжити заходів до усунення виявлених порушень вимог чинного законодавства та притягнути до дисциплінарної відповідальності відповідальних службових осіб.
Поширити:

Залишити коментар:

коментар