Важливо

Кропивничани вболівали за “Зірку” із оригінальними малюнками на обличчі

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Перед матчем кропивницької “Зірки” з кам’янською «Сталю», біля двох входів на стадіон працювали художники, які розмальовували обличчя юним уболівальникам.

Про це повідомляє прес-служба ФК “Зірка”.

Організаторами цієї акції були ФК «Зірка» й art-studio «Animoto». Кожен бажаючий міг підійти й абсолютно безкоштовно замовити собі малюнок на щоці. Звичайно, переважно серед замовлень були емблема ФК «Зірка», прапор України або зірочка, що, звісно ж, символізує наш футбольний клуб.

Багатьох дітлахів зацікавила ця акція, тож на трибунах вони підтримували свою улюблену команду, маючи на щоках ще й такі оригінальні малюнки.

Зазначимо, що для Кропивницького подібна акція є новою. Вона продовжуватиметься й перед наступними домашніми матчами «Зірки». Зокрема, перед протистоянням з «Ворсклою». Прохання до юних уболівльників, котрі бажають розмалюватися перед грою приходити завчасно, аби не створювати черг.

Нагадаємо, учора, 25 вересня, кропивницька “Зірка” розписала нульову нічию з кам’янською «Сталю».

Поширити:

Залишити коментар:

коментар