Важливо

Кропивницьким “укропівцям”, які голосували за звільнення Сергія Бойка, винесено догани

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Депутатів міськради від фракції “УКРОП” Сергія Горбовського та Володимира Зайченка покарали по партійній лінії за підтримку звільнення секретаря міськради Сергія Бойка.

Відповідне рішення було опубліковане на сторінці УКРОП Кіровоградщина у соцмережі Фейсбук.

Згідно рішення, Сергію Горбовському винесли суворе попередження, а  Володимиру Зайченку – попередження.

Обидва депутати не підкорились рішенню міської організації партії “УКРОП”, яке було прийняте 22 вересня, напередодні засідання сесії. У цьому рішенні зазначалось, що у випадку винесення питання щодо звільнення Сергія Бойка з посади секретаря міськради, депутати фракції “УКРОП” не голосуватимуть за внесення його у порядок денний, і за саме питання.

Володимир Зайченко
Володимир Зайченко

Зазначимо, що Сергій Горбовський та Володимир Зайченко голосували “за” внесення у порядок денний питання про звільнення Сергія Бойка, більш того, це питання внесли у порядок денний за повторної ініціативи Володимира Зайченка.

Нагадаємо, учора, 23 вересня, Сергія Бойка звільнили з посади секретаря міськради, а Андрія Табалова призначили на цю посаду. За звільнення Бойка проголосували 23 депутати.

Питання про звільнення Сергія Бойка з посади секретаря міської ради ініціювала фракція “Наш край”. Відразу питання не набрало голосів, щоб включити його у порядок денний. Потім, з другого разу, його таки внесли.

Сергій Горбовський
Сергій Горбовський

Після чергової перерви депутат Володимир Зайченко вніс пропозицію вдруге повернутись до питання включення його у порядок денний, і “за” проголосували 22 депутати. Рішення у цьому питанні було прийнято в результаті таємного голосування.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до Кропивницьким “укропівцям”, які голосували за звільнення Сергія Бойка, винесено догани

  1. Партійна оцінка повинна бути по всім питанням порядку денного сессії.Тільки після повного аналізу по голосуванням депутату тієї чи іншої партії можна робити висновки.
    ПАРТІЯ ЗА ВИБОРЦІВ ЧИ ПРОТИ!

    З повагою
    Віктор

Коментарі заборонені.