Важливо

Понад 140 поліцейських охоронятимуть порядок на завтрашніх матчах “Зірки” та “Олександрії”

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Під час матчів чемпіонату України з футболу серед команд Прем᾿єр-ліги поліцейські забезпечуватимуть охорону публічного порядку.

Про це повідомляє прес-служба поліції області.

25 вересня о 17.00 у Кропивницькому відбудеться матч між футбольним клубом “Зірка” та ФК “Сталь” (м. Кам᾿янське). Цього ж дня о 19.30 команда «Олександрія» прийматиме у своєму місті ФК «Карпати» (м. Львів). У зв’язку з цим працівники поліції посилять заходи безпеки.

За попередніми даними, на гру в обласному центрі завітають близько 4,5 тисяч глядачів. До охорони публічного порядку буде задіяно майже 120 поліцейських. У районному центрі очікується прибуття на матч близько 6 тисяч громадян. За дотриманням правопорядку слідкуватимуть понад 140 працівників поліції.

Правоохоронці звертаються до вболівальників із проханням під час проведення матчів бути толерантними, з повагою ставитися один до одного, дотримуватися правил поведінки на стадіонах та не допускати порушень порядку.

У разі виявлення підозрілих предметів та про усі випадки протиправних дій повідомляйте за номером «102».

Поширити:

Залишити коментар:

коментар