Важливо

В Олександрійському училищі культури планують звести новий навчальний корпус

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

В Олександрійському училищі культури у наступному році можуть відновити зведення нового корпусу. Про це заявила керівник департаменту культури і туризму ОДА Валентина Животовська, перебуваючи в Олександрії вчора, 20 вересня, пише “Моя Олександрія”.

“Сьогодні ми привезли документацію, яка узгоджена, на добудову нового корпусу. І я сподіваюся, що цей проект потрапить до переліку об’єктів, які фінансуватимуться з державного бюджету в наступному році”, – сказала чиновниця.

проект нового корпусу

Директор училища Іван Баранов розповів, що добудова приміщення могла початися раніше, однак “події в Україні на два роки обмежили можливість будівництва”.

“Зараз ситуація трохи розблокувалась, і ми можемо повернутися до приміщення, яке буде стояти у нас у дворі”, – додав він.

За словами Баранова, в корпусі буде великий оркестровий зал, малий театральний зал зі сценою, спортивний танцювальний зал з окремими душовими і туалетами для викладачів і студентів, студія відео- і аудіозапису, і навчальні аудиторії.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар