Важливо

Кропивничани скаржаться на проблемну сім’ю, через яку в будинку була пожежа

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

У Кропивницькому мешканці проспекту Перемоги, 6 скаржаться до управління ЖКГ на своїх сусідів – проблемну, за їх словами сім’ю, яка захаращує свою квартиру мотлохом.

Про це під час засідання комісії з питань ЖКГ розповів керівник профільного управління Віктор Кухаренко.

За його словами, до управління ЖКГ надійшло звернення від мешканців проспекту Перемоги, 6, які скаржаться на мати й доньку, які живуть у їх будинку.

Як повідомила керівниця ЖЕО № 1 Світлана Ковальова, у цій квартирі вже навіть була пожежа. За її словами, там мешкають мати і донька, вони психічно хворі.

Комунальники планують за допомоги поліції та спецінспекції потрапити до цієї квартири і обстежити її стан. Крім того, психічно хворим мешканцям планують допомогти навести лад у помешканні, аби убезпечити людей, які живуть поряд.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до Кропивничани скаржаться на проблемну сім’ю, через яку в будинку була пожежа

  1. А чого лише тільки на ОДНУ сім”ю?! їх за цією адресою ДВІ! Одна в трикімнатній квартирі живе, а інша у двокімнатній. Від обох мешканці не знають де подітися – таракани, антисанітарія, неможливий сморід! І нічого не можемо з ними вдіяти. Бо бачте боргів по комунальним у них НЕМАЄ, санстанція за це НЕ ВІДПОВІДАЄ…. а нам ЩО робити?!

Коментарі заборонені.