Важливо

Сьогодні рятувальники Кіровоградщини святкують 175-річчя створення пожежної охорони області

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

17 вересня обласний гарнізон рятувальників відзначає подвійне свято – День рятівника та 175-річчя створення пожежної охорони Кіровоградщини. 

“У цей святковий день від усієї душі вітаю Вас з професійним святом. Приходячи на допомогу людям, ми маємо честь продовжувати славні традиції перших вогнеборців нашого регіону. З тих часів наша служба зазнала суттєвих позитивних змін, але наш обов’язок: «Запобігти. Врятувати. Допомогти» був та буде основним принципом роботи.

Кожного дня, виконуючи завдання за призначенням, ми забезпечуємо захист населення та територій нашої Батьківщини від техногенних та природних лих. У цей нелегкий час не спиняємося на досягнутому та постійно рухаємося вперед. Прикладом цього слугують наші здобутки.

Від керівництва Державної служби  України з надзвичайних ситуацій та від себе особисто висловлюю подяку кожному рятувальнику, який не шкодуючи власного здоров’я та сил, професійно захищає безпеку громадян, самовіддано виконуючи поставлені державою завдання.

Дорогі колеги, від щирого серця бажаю Вам здоров’я, добробуту, віри у власні сили та мирного неба! З Днем рятівника!”, – вітає своїх колег  начальник Управління ДСНС України у Кіровоградській області, полковник служби цивільного захисту Віталій Миронюк.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар