Важливо

У Кропивницькому поліцейського-хабарника повернули за ґрати, а його заставу передали в держбюджет

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Поліцейського, який підозрюється у хабарництві триматимуть під вартою, а внесену ним заставу у 110 тис грн звернуть у дохід держави.

За клопотанням прокуратури Кіровоградської області Ленінським районним судом м. Кіровограда змінено запобіжний захід одному із поліцейських, які підозрюються у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди в сумі 8,5 тис доларів США із застави на тримання під вартою.

Зокрема, у серпні судом заступнику начальника відділу Кіровоградського відділу поліції Головного управління Національної поліції в області було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб з одночасним внесенням застави у розмірі 110 тис грн, яку у подальшому було внесено, а підозрюваного звільнено з-під варти.

При цьому прокуратура наполягала в суді на необхідності перебування підозрюваного під вартою. Однак, правоохоронець незаконно перешкоджав  проведенню обшуків, здійснював тиск на слідчого та свідків, не повідомляв орган досудового розслідування про зміну місця проживання з метою уникнення кримінальної відповідальності і справедливого покарання.

З огляду на вказане, судом задоволено клопотання прокуратури та змінено запобіжний захід поліцейському із застави на тримання під вартою, а внесену раніше заставу у розмірі 110 тис грн звернуто у дохід держави та зараховано до Державного бюджету України.

Нагадаємо, 23 липня прокуратурою  спільно з  СБУ на отриманні неправомірної вигоди у розмірі 8,5 тис доларів США викрито трьох поліцейських. Після цього, встановлено причетність до скоєння вказаного злочину заступника начальника відділу Кіровоградського відділу поліції Головного управління Національної поліції в області.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

Поширити:

Залишити коментар:

коментар