Важливо

У День міста в Кропивницькому перекриватимуть дорогу

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

У зв’язку з проведенням святкових заходів з нагоди відзначення 262-ї річниці заснування Кропивницького та з метою упорядкування дорожнього руху, в обласному центрі 17 вересня буде тимчасово перекриватися рух автотранспорту, у відповідності до затвердженої Програми святкування.

Як повідомив начальник управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради Олександр Вергун під час прес- конференції,  17  вересня рух транспорту буде призупинений  за наступними адресами:

  • по вул. Кавалерійській, на відрізку від вул. Тараса Карпи (вул. Тимірязєва) до вул. Медведєва, з 10.00 до 18.00;
  • по вул. Дворцовій, на відрізку від вул. Юрія Олефіренка (вул. Фрунзе) до вул. Великої Перспективної, з 10.00 до 18.00;

Також для організації та проведення урочистої ходи «Славимо рідне місто» буде тимчасово перекритим рух транспорту по вул. Великій Перспективній на відрізку від пам’ятника Ангелу Хранителю до готелю «Турист» з 11.15 (початок ходи об 11.30) до завершення руху колон (орієнтовно 12.00). Для забезпечення проведення святкових заходів на площі Героїв Майдану та на площі перед міською радою буде закритим рух транспорту  по вул. Великій Перспективній лише  від вул. Шевченка до вул. Преображенської до 14.00.

У вечірній час, відповідно до Програми святкових заходів, планується концерт на площі Героїв Майдану «Вечірні ритми святкового міста». Для його проведення буде перекритим рух автотранспорту по вул. Великій Перспективній на відрізку від вул. Шевченка до вул. Тараса Карпи (вул. Тимірязєва)   з 18.00 до 23.00.

Громадський транспорт у цей час центральною частиною міста здійснюватиме маршрути по паралельних до Великої Перспективної вулицях – Чорновола і Пашутінській.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар