Важливо

У Кропивницькому поліція знову відібрала продукцію у вуличних торгівців

Сьогодні, 10 вересня, робоча група у складі представників Кіровоградського ВП ГУНП в області та управління патрульної поліції і спеціалістів управління по сприянню розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення міської ради провели чергове рейдове відстеження з ліквідації стихійної торгівлі у Кропивницькому по вулиці Преображенській (біля ринку «Центральний») та по вулиці Великій Перспективній, 53 (поряд з магазином «Сільпо»).

Про це повыдомляэ сайт КМР.

Цього дня на території поряд із супермаркетом “Сільпо” фізична особа здійснювала продаж косметичних виробів у невстановленому для торгівлі місті та без документів на право здійснення підприємницької діяльностіі.

– Спеціалісти спеціалізованої інспекції міської ради, управління по сприянню розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення, працівники поліції неодноразово поперджували продавчиню щодо адміністративної відповідальності за порушення ст. 160 КуаПП, – відзначив начальник управління Сергій Горбовський. – Очевидно жінка вирішила, що у вихідний день їй минеться. Та по факту виявленого порушення працівники поліції склали  адмінпротокол на торгівлю з рук у невстановленому місті та конфіскували увесь товар.

Цього ж дня рейдова група повністю ліквідувала торгівлю на тротуарі по вулиці Преображенській.

Нагадаємо, вчора,Ю 9 вересня, відбувся перший рейд

Поширити:

Залишити коментар:

коментар