Важливо

У Кропивницькому комітет доступності для візочників влаштували на недоступному другому поверсі міськради

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Не всі люди з особливими потребами, які вчора, 5 вересня, планували відвідати засідання нового складу комітету забезпечення доступності інвалідів під головуванням заступника міського голови Олександра Грабенка змогли потрапити на нього.

Зустріч організували на недоступному для візочників другому поверсі міськради у кабінеті Олександра Грабенка.

Щоб потрапити на засідання комітету доступності працівникам міської дружини довелося на руках піднімати на другий поверх візочників разом з візками.

Цей факт неабияк обурив учасників зустрічі. Член комітету доступності при міськраді м.Кропивницький, голова ради ГО “Серце матері” Наталя Чущенко , яка так і не потрапила на засідання через надто важкий та незручний для ручного підйому візок, виклала свої обурення діями влади на власній сторінці у соцмережі Фейсбук.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар