Важливо

У День міста кропивничан годуватимуть козацьким кулішем

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

17 вересня, на День міста, у Кропивницькому приготують 1,5 тис. порцій козацького куліша. Частування пройдуть у “Козацькому містечку” на території парку “Ковалівський”.

Про це йшлося сьогодні, 5 вересня, під час робочої наради за головуванням заступниці міського голови Альвіни Бондаренко.

Розташують “Козацьке містечко” за шаховим будиночком. Там облаштують своєрідну інсталяцію, яка імітуватиме український сільський козацький колорит. Інсталяція складатиметься з символічної печі, тину з глечиками, гарбузів та возу з конем. Локацію також прикрашатимуть українські вишиті рушники.

На території “Козацького містечка” на 6-ти столах куліш роздаватимуть вихованці комерційного технікуму, одягнені у вишиті сорочки. Заступниця міського голови Альвіна Бондаренко наголосила на тому, щоб у дітей, які роздаватимуть куліш містянам, обов’язково були при собі санітарні книжки.

Частування кропивничан кулішем розпочнется приблизно о 14.00.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар