Важливо

У Кропивницькому кіоск, який вирішили знести ще минулого року, досі не демонтували

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
кіоск "Сладкая лавка"

Кіоск “Сладкая лавка” навпроти Дитячої обласної лікарні, рішення про демонтаж якого міська рада прийняла ще 3 грудня 2015 року, досі стоїть на місці. Через судову тяганину місцева влада не може втілити в життя своє рішення.

Рішення про примусовий демонтаж цього кіоску, через відсутність дозвільних документів, було прийняте комісією міської ради з питань демонтажу тимчасових архітектурних форм ще у грудні 2015 року. 26 січня 2016 року з визначенням п’ятнадцятиденного терміну для добровільного знесення павільйонів, рішення про знесення цього МАФу також прийняв виконком міськради. Цей термін збіг 10 лютого.

Але міська влада не змогла демонтувати цей кіоск, оскільки його власник оскаржив у суді рішення виконкому.

“Власник МАФу відразу ж подав клопотання про забезпечення його позову, і суд заборонив міській владі вчиняти будь-які дії”, – розповів журналісту Першої електронної началник управління архітектури та містобудування Вадим Мездрін.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

2 коментаря до У Кропивницькому кіоск, який вирішили знести ще минулого року, досі не демонтували

  1. А “Ятрань”, яка поруч стоїть, законно встановлена і знесенню не підлягає!

  2. Демонтувати і відправити “Сладкую лавку” у Новоросію.

Коментарі заборонені.