Важливо

Волонтери збирають кошти на два безпілотники-розвідники для кропивницького 3-го полку спецпризначення

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Волонтери фонду “Сестри Перемоги”, у зв’язку зі значним загостренням ситуації на Сході, збирають кошти на два безпілотних розвідувальних комплекси “Лелека-100” для бійців 3-го окремого полку спецпризначення з Кропивницького.

Про це редакції Першої електронної повідомили у фонді.

3 Полк Сил спеціальних операцій на лінії фронту з перших днів агресії. Рахунком бойових операцій немає числа: бої за Савур-Могилу, вихід з Іловайська, бої за Дебальцеве, захист найважливіших стратегічних армійських складів м. Артемівськ, нинішній Бахмут.

Саме бійці 3 полку 26 травня 2014 р. відстояли Донецький аеропорт. В ході боїв, захищаючи свою країну, полк і Україна втратили 44 воїна.
За героїзм багато бійців нагороджені урядовими нагородами. У полку служив Герой України Коваленко Юрій Вікторович (загинув 15 липня 2014 року) та служить Трепак Олександр Сергійович.

Про біографію командира полку полковника Трепака – командира кіборгів (позивний “Редут”) можна складати легенди, його ім’я має бути вписане в історію військової справи.
Адже в спецназ беруть найдостойніших. Претенденти повинні пройти систему тестувань, в тому числі тест IQ з балом не менш 110. Розвідка – це “ігри розуму”.
Це робота божевільного напруги і витривалості.
Це робота для романтиків. У них немає права відмовитися. Для виконання завдання вони йдуть туди, куди не йде ніхто.
Щоб виконати завдання, яке під силу тільки їм, спецназ постійно тренується.

Фонд “Сестри Перемоги” поставив на службу в Полк безпілотний розвідувальний комплекс “Лелека-100”, організувавши навчання екіпажу, постійно супроводжуючи пілотів і обладнання. Безпілотник довів свою ефективність, запобігши виходу групи в зону, де була виявлена ворожа засідка. Крім розвідки, “Лелека” задіюється для коригування вогню і складанні планів проведення завдань.

Зі значним загостренням ситуації на Сході і збільшенням складності завдань, Полку потрібно ще 2 укомплектованих екіпажі. Вартість одного модернізованого “Лелеки”, здатного обходити всі Російські РЕБи і повертатися з виконаним завданням по збору інформації про живу силу і техніку противника, 240 000 грн.

Разом майже 500 000 грн.

Фонд допомоги Армії “Сестри Перемоги” просить вас допомогти забезпечити спецназ технікою, яка врятує не одну сотню життів!

Реквізити Фонду допомоги Армії “Сестри Перемоги”:

Приват: 5169 3305 0986 8144 (загальна карта фонду) Отримувач: Сергій Мандриченко Призначення платежу: Благодійна допомога
Безготівка: Отримувач: ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ДОПОМОГИ КРАЇНІ “СЕСТРИ ПЕРЕМОГИ” ЄДРПОУ 39654316 Р/р № 26009052753420 ПАТ КБ “ПриватБанк” м. Києва. МФО 300711 Призначення платежу: Благодійна допомога
Контакти: Заявки приймаються: (098) 908 68 68 Плетення кікімор: (096) 181 53 21, (098) 879 50 88.
Офіс: Київ, Арсенальна, 15, кв. 16 (ст. м. Печерська) пн-нд 12:00-19:00
Поширити:

Залишити коментар:

коментар