Важливо

Кіровоградщина: на дорозі державного значення вкрали дорожні знаки

Викрадені вказівні дорожні знаки про тимчасове закриття руху на автомобільній дорозі державного значення М-04 Знам’янка – Луганськ – Ізварино.

Про це інформує прес-служба САД у Кіровоградській області.

19-20 серпня 2016 року поблизу транспортної розв’язки км 723+820 автомобільної дороги М-12 Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка, були встановлені три інформаційно – вказівні дорожні знаки про тимчасове закриття руху на автомобільній дорозі державного значення М-04 Знам’янка – Луганськ – Ізварино від м. Знам’янка до м. Олександрія, на даній ділянці ведуться роботи з поточного середнього ремонту. Рух транспорту у відповідності до цих знаків спрямовувався через смт. Нова Прага до м. Олександрії, Дніпропетровська, Полтави та інших.

На вихідних, 27-28 серпня, ці знаки були викрадені невідомими особами.

У результаті,  водії транспортних засобів не отримують інформацію і вимушені виконувати не передбачені проїзди до перекритої ділянки автомобільної дороги і назад.

Вартість інформаційно вказівних знаків із стояками складає близько 25 тис. грн.

Про цей випадок ДП “Кіровоградський облавтодор” подано заяву до правоохоронних органів з надією, що крадії будуть знайдені та покарані у відповідності до чинного законодавства.

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області приносить вибаченням учасникам дорожнього руху за тимчасові незручності, які виникають у зв’язку з обмеженням руху транспорту на автомобільній дорозі М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине.

Об’їхати ділянку, на якій ведуться роботи можна по дорозі Т-12-05 Кіровоград-Нова Прага-Олександрія, згідно схем проїзду, що встановлені з усіх кінців, що ведуть до цієї ділянки М-04. Орієнтовно роботи триватимуть до кінця жовтня. Про відновлення руху по автодорозі М-04 буде повідомлено на офіційному сайті Служби та у ЗМІ.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар