Важливо

Завтра у Кропивницькому відзначатимуть День підприємця України

У вівторок, 30 серпня, об 11.00 у медіа-центрі Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області відбудеться круглий стіл з нагоди Дня підприємця України.

У першу неділю вересня відзначається День підприємця України. Воно було встановлене президентським указ 5 жовтня 1998 року. Мета свята — підкреслити важливість підприємницької діяльності у розвитку економіки країни та демократії.

Кожен громадянин України має право на підприємницьку діяльність, яка не заборонена законом. Це закріплено нормами Конституції країни. Учасники круглого столу говоритимуть про розвиток малого та середнього бізнесу у нашому регіоні, зміни у сфері реєстрації бізнесу, головні правові та економічні правила здійснення підприємницької діяльності, потреби підприємців та проблеми ведення бізнесу в Україні. Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у спілкуванні за круглим столом у обласній юстиції, журналісти зможуть поспілкуватися із юристами та представниками бізнесу.

Головне територіальне управління юстиції у Кіровоградській області знаходиться за адресою: м. Кропивницький, вул. Дворцова, 6/7.

Організатори зібрання: Кіровоградське обласне регіональне відділення спілки підприємців, середніх та приватизованих підприємств України та Головне територіальне управління юстиції у Кіровоградській області.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар