Важливо

У Кропивницькому незабаром з’явиться перша велодоріжка

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
фото зі сторінки Максима Гуцалюка у соцмережі Фейсбук

Головне управління ЖКГ міської ради розпочне розробку проекту з організації у Кропивницькому велодоріжки від парку Космонавтів до парку Перемоги.

 Відповідне доручення надав комунальникам заступник міського голови Олександр Мосін під час апаратної наради у міській раді сьогодні, 29 серпня, пише сайт КМР.

“Ініціатива щодо облаштування велодоріжок в обласному центрі у спільноти шанувальників двоколісного транспорту з’явилася ще у квітіні”, – відзначив Олександр Мосін. – “Тож ми із секретарем міської ради Сергієм Бойком, громадськими активістами Андрієм Паливодою та Максимом Гуцалюком командою проїхали кілька маршрутів. Думаю, ми можемо вже найближчим часом без особливих зусиль організувати такі перші велотрафіки, щоб всі, хто любить велосипед, мали можливість більше використовувати його на наших вулицях”.

фото зі сторінки Максима Гуцалюка у соцмережі Фейсбук
Поширити:

Залишити коментар:

коментар