Важливо

Біля усіх шкіл Кропивницького до 1 вересня відновлять пішохідні доріжки

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Всі заклади освіти обласного центру мають бути готовими до прийому учнів організації навчального процесу. На цьому акцентував увагу заступник міського голови Олександр Мосін під час апаратної наради сьогодні, 29 серпня, пише сайт КМР.

“Крім безпосередньо підготовки приміщень, матеріально – технічної бази шкіл, потрібно не забувати про розмітку пішохідних зон біля закладів освіти”, – наголосив посадовець – “Біля кожної школи має бути виконана якісна розмітка і встановлені відповідні дорожні знаки. Крім того, ми звернутаємося до працівників поліції щодо посиленого чергування на дорогах. Водії, діти і дорослі теж призабули про небезпеку, особливо на жвавих вулицях, де жвавий рух і з’явиться багато школярів. Прошу і журналістів допомогти нам посиленим інформуванням”

Управління освіти завтра о 14.00 обласному  театрі проводить щорічну серпневу педнараду  і там теж у розмові  з директорами буде піднята  тема дорожньої розмітки, адже безпека, здоров’я дітей – найголовніше.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар