Важливо

Кропивницькі активісти вимагають перерозподілити бюджет

На сайті ГО «Асоціація Політичних Наук» активістами Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» зареєстровано петицію про перерозподіл видаткової частини бюджету міста Кропивницький.

Про це повідомляє прес-служба АПН.

Автори петиції звертають увагу на те, що бюджет міста приймався швидко, без широко обговорення та аналізу його видаткових статей. Саме через це до документа потрапила ціла низка непотрібних пунктів, які значно підвищують корупційні ризики.

Серед таких статей бюджету згадані так званий “пансіон” заможним громадянам міста, які отримали звання “почесних громадян”. Мова йде, зокрема, про таких місцевих «олігархів», як міський голова, власник ВАТ «М’ясокомбінат «Ятрань» Андрій Райкович, власник НВП «Радій» Євген Бахмач, власник ВАТ «Інтерресурси» Микола Москаленко та інші.

А також фінансування засобів масової інформації, підтримка громадських організацій ветеранів та інвалідів та компенсаційні виплати на пільговий проїзд.

«Всі згадані статті бюджетних видатків доцільно було б припинити, адже в існуючому вигляді вони є джерелом зловживань та корупції. Виходячи з вищевикладеного, ми, активісти Всеукраїнського руху проти політичної корупції “Під контролем!” в Кіровоградській області, вимагаємо негайно припинити фінансування цих статей витрат міського бюджету», – йдеться в тексті петиції.

За словами авторів петиції, відмова від фінансування згаданих статей витрат дозволила б зекономити для бюджету 11,541 млн.грн.

Нагадаємо, кожен громадянин, який підтримує вимоги петиції, може її підписати. Якщо петиція набере необхідну кількість голосів, вона має бути обов’язково розглянута міською радою в 10-денний термін.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар