Важливо

В Олександрії відбувся парад вишиванок

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
В Олександрії у День Державного прапора парад вишиванок зібрав близько тисячі містян.

Про це пише “Моя Олександрія”.

Люди зібралися в центрі міста навколо орнаменту. Патріоти прийшли як поодинці, так і сім’ями. Крім вишиванок, на деяких дівчатах були червоні намиста і вінки. Місцеві умільці і галерея VashArt безкоштовно роздавали синьо-жовті банти.

На святі виступили хор “Українські вечорниці”, танцювальний колектив “Авантюрин” та інші виконавці. Олександрійський журналіст, автор всеукраїнської газети “Сегодня” Віталій Квітка заспівав кілька пісень в компанії свого батька Георгія Квітки і баяніста Олексія Рябоконя.
По завершенні концерту, патріоти хором виконали Гімн України, розгорнули величезний синьо-жовтий прапор і колона пройшла по Соборному проспекту до ДК “СВІТЛОПІЛЬСЬКЕ”. В дорозі активістам сигналили машини, а люди зупинялися, щоб сфотографувати хід на згадку.

Біля ДК “СВІТЛОПІЛЬСЬКЕ” кращі костюми відзначили призами. Спонсорами подарункової акції виступили місцеві умільці, які вручили свої вироби

Поширити:

Залишити коментар:

коментар